Sklepy w Galerii Ursynów

Wśród sklepów Galerii Ursynów dominują te oferujące ubiory – modę damską, jednak znajdziemy tutaj także sklepy z innymi wyrobami. Łącznie nasze sklepy oferują szeroką gammę produktów tak potrzebną lokalnej społeczności, a także wszystkim chętnym do zakupów internetowych.
Część ze sklepów – jak choćby ten z wyrobami modelarskimi, czy karmą dla zwierząt istnieją od samego początku Galerii Ursynów, inne – jak choćby odCzasu doCzasu z zegarkami, czy z Broda – z liquidami  są od niedawna.
Powodzenie sklepów jest na pewno zależne od dopasowania oferty do potrzeb okolicznych  mieszkańców, a także szerzej rozpropagowanej informacji o ich istnieniu w internecie.
Dla promocji sklepów w internecie stworzona została niniejsza strona internetowa.
Zachęcamy do odwiedzi naszych sklepów i będąc przekonanym o ich unikatowości, propagowania informacji o ich istnieniu.

MODA

URODA I ZDROWIE

SPOŻYWCZE / GASTRONOMIA

DLA DOMU I RODZINY

ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE I INNE

Pełna lista sklepów i usług

MODA

 

URODA I ZDROWIE
SPOŻYWCZE/ GASTRONOMIA
DLA DOMU I RODZINY
ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE

OdCzasu DoCzasu

INNE

Aktualności

Sprawdź aktualności w Galerii Ursynów!

Bogaty wybór sklepów

Galeria Ursynów oferuje wybór sklepów dostosowany do lokalnego klienta. Tutaj można znaleźć wyjątkowe ubiory, w tym ofertę wyrobów unikatowych, sprawdzone artykuły spożywcze i przemysłowe i wszelkiego rodzaju usługi.

Największa liczba punktów usługowych

Galeria Ursynów charakteryzuje się dużą liczbą punktów usługowych zgromadzonych pod jednym dachem. Kosmetyczka, fryzjer i masażystka. Zegarmistrz, spec od komputerów i krawiectwo – u nas znajdziesz całą paletę usług, których potrzebujesz na co dzień .

Wyjątkowy asortyment

Galeria Ursynów to miejsce, gdzie nietuzinkowe zakupy stają się rzeczywistością. Zapomnij o masowych sieciówkach,. Tutaj mamy sprawdzone przez wiele lat sklepy, do których przyzwyczaili się lokalni mieszkańcy i specjalnie przybywający tutaj Warszawiacy. 
Tutaj tylko wyjątkowość ma znaczenie! Asortyment naszych sklepów to prawdziwa uczta dla poszukiwaczy niebanalnych rozwiązań. 

Dogodna lokalizacja

Zlokalizowana w sercu Ursynowa, Galeria Ursynów jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców, jak i osób z zewnątrz. Doskonałe połączenia komunikacyjne, parking w Galerii i liczne, okoliczne miejsca parkingowe ułatwiają dotarcie do galerii i zapewniają wygodę podczas wizyty.

Indywidualne sklepy

Odkryj wyjątkowe miejsca, które kochasz – lokale handlowe i punkty usługowe pełne charakteru! Zapomnij o typowych sieciówkach,. Tutaj liczy się indywidualność i unikalny styl.
Nasze sklepy i usługi to prawdziwe perełki, personalny kontakt , rozpoznawalność i troska o klienta. 

Wysoka jakość obsługi

Galeria Ursynów stawia wysoki nacisk na jakość obsługi klienta. Przyjazny, profesjonalny personel jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy i odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Każdego dnia pracują tutaj te same osoby, więc łatwo nawiązać osobisty kontakt i uzyskać profesjonalną pomoc.