O Nas

Galeria Ursynów jest zespołem niezależnych lokali, które są własnością osób i firm będących równocześnie członkami Spółdzielni Mieszkaniowej „Przy Metrze”.
Całość obiektu noszącego nazwę: Galeria Ursynów tworzy część handlowo – usługowa, oraz lokale mieszkalne.
Część handlowo – usługowa nie posiada swojego zarządcy. Przestrzenią i elementami wspólnymi administruje Spółdzielni Mieszkaniowej „Przy Metrze”.
Strona galeria-ursynow.pl jest prywatną własnością jednego z właścicieli lokali handlowych w Galerii Ursynów i w jego zamyśle powinna ona służyć promocji wszystkich jednostek zlokalizowanych i działających w Galerii Ursynów – w budynkach ją tworzących.
Wszystkie przygotowane, podstawowe informacje o działających w Galerii Ursynów sklepach, punkach usługowych i ich aktywnościach są publikowane bezpłatnie.
Płatne są reklamy firm zewnętrznych i ogłoszenia o wynajmie, czy sprzedaży tak lokali użytkowych, jak i mieszkań w budynkach tworzących Galerię Ursynów.
Wszelkie pomysły prowadzące do podniesienia opłacalności działania niniejszej strony internetowej, przy zachowaniu bezpłatnego wsparcia firm działających w Galerii są oczywiście mile widziane.
Z niniejszą stroną powiązany jest także profil społecznościowy Facebook, który tworzą osoby prowadzące sklepy w naszej Galerii Ursynów
https://www.facebook.com/GaleriaUrsynowGaleria

Aktualności

Sprawdź aktualności w Galerii Ursynów!

Bogaty wybór sklepów

Galeria Ursynów oferuje wybór sklepów dostosowany do lokalnego klienta. Tutaj można znaleźć ubiory, w tym ofertę wyrobów unikatowych artykułu spożywcze i przemysłowe i wszelkiego rodzaju usługi.

Największa liczba punktów usługowych

W Galerii Ursynów jest dużo punktów usługowych w jednym miejscu. Kosmetyczka, fryzjer i masażystka. Zegarmistrz, spec od komputerów i krawiectwo – u nas znajdziesz całą paletę usług

Wyjątkowy asortyment

Galeria Ursynów to miejsce, gdzie nietuzinkowe zakupy stają się rzeczywistością. Zapomnij o masowych sieciówkach, tutaj tylko wyjątkowość ma znaczenie! Nasz wyjątkowy asortyment to prawdziwa uczta dla poszukiwaczy niebanalnych rozwiązań. 

Dogodna lokalizacja

Zlokalizowana w sercu Ursynowa, Galeria Ursynów jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców, jak i osób z zewnątrz. Doskonałe połączenia komunikacyjne i liczne miejsca parkingowe ułatwiają dotarcie do galerii i zapewniają wygodę podczas wizyty.

Indywidualne sklepy

Odkryj wyjątkowe miejsca, które kochasz – lokale handlowe i punkty usługowe pełne charakteru! Zapomnij o typowych sieciówkach, tutaj liczy się indywidualność i unikalny styl. Nasze sklepy i usługi to prawdziwe perełki wśród standardowych miejsc, które z pewnością odwiedzasz.

Wysoka jakość obsługi

Galeria Ursynów stawia wysoki nacisk na jakość obsługi klienta. Przyjazny, profesjonalny personel jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy i odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Każdego dnia pracują tutaj te same osoby, więc łatwo nawiązać osobisty kontakt i uzyskać profesjonalną pomoc.

Nasza Lokalizacja

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36
(róg Belgradzkiej), Warszawa
 
Godziny otwarcia pasażu w Galerii Ursynów*
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 23:00
Sobota: 7:00 – 23:00

*Sklepy mają indywidualnie godziny pracy

 

Email: kontakt@galeria-ursynów.pl