Sklep
odCzasu doCzasu

lokal: U54
godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
sobota: 11.00 – 15.00
profil: sprzedaż zegarków i zegarów i akcesoriów zegarkowych.
Sklep odCzasu doCzasu w Galerii Ursynów przeniósł się tutaj z Centrum Złote Tarasy w roku 2021, a wywodzi się ze sklepu Ornament, który rozpoczął swoją działalność na ulicy Puławskiej 10 w Warszawie.
Naszymi sztandarowymi zegarkami są wyroby szwajcarskiej marki Maurice Lacroix!
Szeroko rozpoznawalna marka jest u nas prezentowana ze swoimi najnowszymi modelami, w wielu wariantach wykonania.

Od chwili pojawienia się zegarków polskich marek, mamy takie wyroby w naszej ofercie i są one naszą dumą!
Dziś prezentujemy zegarki firm: Balticus, Błonie, G. Gerach i Xicorr.
Prezentujemy szeroką ofertą wyrobów szwajcarskiej marki Adriatica, która w swojej ofercie posiada tak ciekawe zegarki i funkcjonalne zegarki męskie, oraz damskie.
W grupie zegarków męskich prezentujemy tak zegarki elektroniczne, jak i mechaniczne. Wśród damskich wyrobów znajdziemy zegarki wykonane w sposób finezyjny i ciekawie dekorowane.
W naszej ofercie znalazły się także zegarki popularne marki Pierre Ricaud, które zapewniają możliwość zakupu sprawdzonego dobrego, modelu zegarka elektronicznego w niewygórowanej cenie.
Cały czas prowadzimy wyprzedaż marek, z którymi zakończyliśmy już działalność. Są to tak zegarki szwajcarskie, japońskie jak i niemieckie.
W atrakcyjnych cenach można znaleźć u nas klasyczne zegarki typowych marek zegarkowych: Aerowatch, Atlantic, Aviator, Casio Edifice, Certina, Citizen, Davosa, Epos, Eterna, Frederique Constant, Invicta, Junghans, Longines, MiesterSinger, Orinet,  Oris, Roamer, Seiko, Tissot, Vostok Europe, Zeppelin.
Wyprzedajemy także zegarki marek modowych, do których należą: Calvin Klein, Cluse, Fossil, Michael Kors, Nixon, Obaku, Skagen, Tommy Hilfiger.
kontakt:
telefon: +48 532 506 467
e-mail: info@zegarki.info.pl
www.odczasudoczasu.pl