wybierz-klocki.pl

lokal: U118
godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 13.00 – 18.00
sobota: 11.00 – 14.00
profil: Zabawki i produkty kolekcjonerskie firmy LEGO®
Witaj w wyjątkowym świecie klocków LEGO®!
Sklep wybierz-klocki.pl to miejsce, które powstało z myślą o wszystkich miłośnikach klocków LEGO® – zarówno tych małych, jak i tych dużych.
Nasz salon sprzedaży oferuje szeroki wybór produktów LEGO® z wielu przeróżnych serii, od klasycznych takich jak City, Friends, Classic, poprzez zestawy tematyczne m.in. Minecraft™, Ninjago®, Jurassic World™ czy kultowe Star Wars™.
Oferujemy szeroką gamę produktów dla fanów klocków w każdym wieku – zaczynając od zestawów dla najmłodszych (już od 18 miesiąca życia!), czyli uwielbianej przez dzieciaki serii DUPLO®, aż po kochane przez dorosłych zestawy kolekcjonerskie z serii Icons, czy Creator Expert.
Nie można zapomnieć o zestawach konstrukcyjnych typu Technic, czy Creator 3w1, oraz interaktywnej serii LEGO® Super Mario™.
W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie!
Ze względu na bardzo dużą liczbę produktów i ograniczoną przestrzeń w naszym sklepie stacjonarnym, dla Państwa wygody zachęcamy do skorzystania z naszej strony internetowej https://www.wybierz-klocki.pl/, która w przejrzysty i jasny sposób przedstawia pełną, aktualną ofertę salonu stacjonarnego, jak i sklepu online.
Nie różnicujemy cen – dla nas każdy klient jest równie ważny. Zamówienia internetowe można realizować również z odbiorem osobistym w sklepie stacjonarnym.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w godzinach otwarcia (aktualne informacje znajdziesz na stronie internetowej sklepu) lub naszej strony internetowej dostępnej 24/7.
Od 14 grudnia, ze względu na wzmożony ruch w okresie przedświątecznym, realizujemy jedynie zamówienia internetowe wysyłkowe i z odbiorem osobistym w salonie – dostęp do półek sklepowych jest w tym czasie niemożliwy.

kontakt:
telefon: +48 607 414 119
e-mail: sklep@wybierz-klocki.pl
www: wybierz-klocki.pl