Aktualności z Galerii Ursynów

Aktywności w Galerii Ursynów, to działania, które organizuje, prowadzi, lub udostępnia przestrzeń Spółdzielnia ”Przy Metrze”, oraz indywidualne działania konkretnych sklepów.
Te ostatnie, mogą być prowadzone przez same sklepy w ich lokalach, lub w szerzej przestrzeni, czasami może się odziać przy wsparciu Spółdzielni.
W zakres opisywanych tutaj aktywności wchodzą także akcje promocyjne ogłaszane publicznie, prowadzone przez konkretne sklepy w Galerii.
Na niniejszej stronie chcemy informować o wszystkich takich przedsięwzięciach prowadzonych tak przez sklepy, zarządcę budynku, czy też inne jednostki działające w uzgodnieniu z nimi.
Bardzo ciekawą aktywnością jest przykładowo udostępnienie Domowi Kultury „Przy Lasku” ściany przy wejściu do Galerii od ulicy Rabbego, gdzie w cyklu „Korytarz sztuki” prezentowane są obrazy artystów skupionych w tymże Domu Kultury. Ostatnio ta aktywność przycichła, ale mamy nadzieję, że dalej będzie prowadzona.

  „Zegarki Błonie w 70. rocznicę powstania Zakładów Mechaniczno-Precyzyjnych w Błoniu”

W salonie odCzasu doCzasu ma miejsce nietypowa wystawa. Prezentowane są na niej zegarki i tak zwane przystawki balansowe produkowane w Zakładach Mechaniczno-Precyzyjnych w Błoniu.

Nasza Lokalizacja

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36
(róg Belgradzkiej), Warszawa
 
Godziny otwarcia pasażu w Galerii Ursynów*
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 23:00
Sobota: 7:00 – 23:00

*Sklepy mają indywidualnie godziny pracy

 

Email: kontakt@galeria-ursynów.pl