Usługi zegarmistrzowskie w odCzasu doCzasu

lokal: U54
godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
sobota: 11.00 – 19.00
profil: usługi zegarmistrzowskie w szerokim zakresie
Obsługa serwisowa – gwarancyjna i pogwarancyjna była od zawsze mocną stroną sklepu odCzasu doCzasu. Pewnie jako jedyny ekskluzywny sklep w centrach handlowych, my w Złotych Tarasach prowadziliśmy usługi serwisowe.
Dziś w Galerii Ursynów usługi serwisowe są ważnym elementem funkcjonowania firmy.
Jako zegarmistrz jesteśmy członkiem cechu Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników miasta stołecznego Warszawy.
Jesteśmy autoryzowanym serwisem dla szwajcarskich marek takich jak choćby: Maurice Lacroix, Certina, Tissot.
Mamy możliwość sprowadzania części zamiennych do wielu różnorakich marek zegarkowych, co zapewnia możliwość wykonania usług serwisowych na najwyższym poziomie.
Dostęp do oryginalnych części zamiennych, zegarmistrzowska wiedza i doświadczenie, posiadane specjalistyczne oprzyrządowanie, oraz znajomość zegarkowego rynku w Polsce powodują, że jeśli sami nie jesteśmy w stanie naprawić zegarka, to staramy się wskazać najlepszą drogę/punkt usługowy dla najlepszego wykonania takiego serwisu.

Prowadzimy serwis zegarków współczesnych i części wyrobów antykwarycznych.
Dla zegarów, oraz wybranych wyrobów antykwarycznych współpracujemy z zegarmistrzami, którzy wykonują dla nas tego rodzaju usługi.

Prowadzący serwis zegarkowy Władysław Meller jest biegłym sądowym w zakresie zegarków i zegarmistrzostwa, co umożliwia nam wystawianie dokumentów dotyczących oryginalności wyrobów, oraz oceny jakości wykonanych usług zegarmistrzowskich.

Nie wiesz czy i jak najlepiej można naprawić zegar, czy zegarek?
– zapraszamy do nas!

kontakt:
tel. 532 506 467
e-mail: info@zegarki.info.pl