Twoje Centrum Handlowe na Ursynowie w Warszawie Galeria Ursynów
Strona główna O Galerii

O Galerii Ursynów

Galeria Ursynów to największe centrum handlowe na Ursynowie (Warszawa), które urzeka odwiedzających przytulnością i miłą atmosferą, a jednocześnie nowoczesnym wnętrzem i wygodą zakupów. Atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór artykułów, potrafiący sprostać nawet wygórowanym oczekiwaniom i gustom, sprawiają, że od lat jest naturalnym miejscem zakupów zarówno dla mieszkańców Ursynowa jaki i okolic. Bo Galeria Ursynów to handel, rozrywka, usługi i biura w samym centrum warszawskiego Ursynowa.

 

 

Na terenie Galerii Ursynów znajdziecie dużą liczbę butików odzieżowych i obuwniczych oraz punktów usługowych, restauracje i kawiarnie, market spożywczy, placówki farmaceutyczne i medyczne, sprzęt elektroniczny i wszystko, co potrzebne, aby zadbać o zdrowie i urodę, odziały banków i instytucji finansowych, liczne sklepy specjalistyczne i wiele, wiele innych.

 

Galeria Ursynów to idealne miejsce na udane zakupy, a także, dzięki licznym punktom gastronomicznym, wyśmienite miejsce spotkań zarówno w ciągu dnia jak i wieczorami.

 

Galeria Ursynów to nie tylko centrum handlowe ale także biznesowe - w budynku czekają powierzchnie biurowe bezpośrednio nad galerią handlową.

 

Lokalizacja u zbiegu ul. Belgradzkiej i Al. Komisji Edukacji Narodowej (Al. KEN), która jest główną arterią Ursynowa – tuż obok stacji Metra Natolin oraz na trasie licznych linii autobusowych - powoduje, że dojazd do Galerii Ursynów nie stanowi problemu. Zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu podziemnego lub parkingów wokół Centrum Handlowego.

 

Galeria Ursynów to niepowtarzalne miejsce na mapie stolicy - choć rozmiarami ustępuje takim gigantom jak Galeria Mokotów, Arkadia, Złote Tarasy czy Blue City to od lat przyciąga rzesze Klientów niezwykłą atmosferą, wygodą zakupów oraz bogatą i różnorodną ofertą.

 

Galeria Ursynów czeka na Ciebie, Drogi Kliencie :)

 


Centrum Handlowe Galeria Ursynów, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36, 02-722 Warszawa, e-mail: admin@galeria-ursynow.pl